Někdy je třeba proměnu interiéru trochu popostrčit, protože – jako v případě Ireny – koupelna pořád vlastně slouží, jen už se vám nějak nelíbí a víte, že by to chtělo změnu.
V polovině osmdesátých let si paní Otilie s manželem přestavěla malý domek na dvougenerační, aby se sem vešla i synova rodina. Jak se měnil životní styl rodiny, také vstupní hala už pár let čekala na proměnu.
Milovníci grilovaček a zahradních party vědí, jaké to je, když přijdou hosté a hostitel místo přátelského povídání běhá pro nože, vidličky a sklenice, protože všechno je jinde než u ruky.
Říká se, že ticho léčí, a v případě ložnice platí toto rčení dvojnásob. Dalším důležitým faktorem je možnost vytvořit si maximální možné zatemnění. Bohužel v Lenčině ložnici obojí dosud chybělo.
Veronika pracovala jako personalistka, ale na mateřské se dvěma dětmi se přeorientovala na obchod s dřevěnými hračkami. Tak se z její budoucí domácí pracovny stal sklad… Jak jí vrátit původní účel?
Jak zařídit první samostatný byt pro studentku, která fandí ekologii, udržitelnosti a recyklaci? Designérka Iva Lukšová podobnému přístupu fandí také a tak to pro ni nebylo nic těžkého.
Pokoj pro malého Františka je tak malý, že se do něj vejde snad jen postel. A to budou časem třeba postele dvě, protože sourozenec je už v plánu. Hlavní roli tedy dostane zvýšená postel, která je pro dvouletého kluka letadlem v mracích.
Anička a její přítel poslouchají tvrdou rockovou hudbu a hrají počítačové hry. Chtějí, aby se společné záliby promítly i do vizuální podoby jejich budoucího domova.
Po třiadvaceti letech manželství se naše čtenářka Dáda ocitla v situaci, kdy zůstala sama v bytě, který jí na každém kroku připomínal bývalého manžela.
Majitelka Saša čekala pět let na koupelnu v přízemí, ale pořád s mužem nemohli najít správné řešení – do místnosti totiž zasahuje kus schodiště, které tu vytváří takovou skoro jeskyni. Ještě že Saša miluje antické báje!
Od 2.10. do 17.12. Co podniknout v listopadu