← Zpět na Test
Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB

Dokonale čisto jedním tahem

Perfektně čistá podlaha za pár minut, bez kontaktu se špinavou vodou a s pomocí jediného spotřebiče? Žádný problém! Díky tyčovému vysavači Electrolux 800 Wet&Dry nebudete muset řešit nedostatek času nebo vůle k vysávání a následnému vytírání.

Jedním tahem

Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB 800 Wet&Dry není žádný kompromis mezi dokonalým luxováním a bezchybným vytřením. Obojí zvládne na jedničku. Silný výkon a skvěle promyšlený systém nakládání s vodou přináší jak bezchybnou čistotu, tak minimální námahu.

Tyčový vysavač 800 Wet&Dry odstraní až 99 % suchých nečistot, hravě vysaje rozlité tekutiny a zanechá dokonale čistou podlahu. Lepkavý kečup nebo káva zmizí z podlahy beze stopy pouhým jedním pohybem.

Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB
Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB

Sucho do minuty

Díky tyčovému vysavači 800 Wet&Dry nemusíte absolvovat únavné stěhování nábytku, větrání a čekání, až podlaha uschne. Při vytírání se totiž téměř 90% vody nasaje zpět do vysavače a na podlaze tak zůstane pouze lesklý vlhký film, který do pár minut zcela uschne. Po vypnutí vysavač navíc ještě 2,5 sekundy vysává. Můžete si tak být jisti, že za sebou nezanechá louže vody, které by mohly poškodit choulostivé dřevěné podlahy.

Infračervená technologie napomáhá detekci špíny a v závislosti na výsledcích upravuje sací výkon a použité množství vody.

Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB
Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB

Čistota ve všech směrech

Promyšlená konstrukce vysavače zaručí, že se nepotkává špinavá voda s čistou, což výrazně zvyšuje efektivitu úklidu. Aby čištění bylo účinnější, stačí do nádrže na čistou vodu přidat běžný čisticí prostředek na podlahy.

Intuitivní displej vás informuje o režimu napájení, stavu baterie, úrovni hladiny vody, stejně jako o požadavku na samočištění, manuální vyčištění filtru zachycujícího větší nečistoty a vlasy nebo dalších požadavcích na údržbu.

Po odložení do dokovací stanice se spustí samočistící proces, který trvá zhruba dvě minuty. Rotační válec se vyčistí tak dobře, že budete mít pocit, jako by snad nikdy nebyl v kontaktu se znečištěnou podlahou.

Stačí jen jednoduše vyprázdnit nádrže na čistou a špinavou vodu, nechat je vyschnout pro eliminaci zápachu a vysavač je připraven na další překvapivě skvělý výkon, díky kterému si jej naprosto zamilujete.

Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB
Tyčový vysavač Electrolux EW81U3DB

Electrolux je přední mezinárodní společnost, jejíž domácí spotřebiče už více než 100 let zlepšují životy lidí na celém světě. Přináší pokrokové inovace, které se starají o pohodu milionů zákazníků, o objevování nových chutí a šetrnou péči o oblečení. Electrolux pomáhá vytvářet novou definici lepší budoucnosti v oblasti udržitelného rozvoje. Pod předními značkami spotřebičů Electrolux, AEG a Frigidaire každoročně prodá na více než 120 světových trzích přibližně 60 milionů domácích spotřebičů. V roce 2022 dosáhla skupina Electrolux celosvětově obratu 135 miliard SEK a zaměstnávala 51 000 lidí. Další informace najdete na www.electroluxgroup.com.

Více na www.electrolux.cz, newsroom Electrolux Česká republika nebo newsroom.doblogoo.cz

Rubriky:

Další z rubriky

2416202844 04b0 0226
Číst článek
07. 11. 2023

TEST: Vyzkoušeli jsme za vás tyčový vysavač

U Rowenty X-Force 15.60 Aqua 230 AW RH99A1 vás potěší design, barevné provedení i praktické funkce, vysávání s ním bude bavit i teenagery.

Test
Napařovač oděvů
Číst článek
06. 11. 2023

TEST: Napařovač oděvů

Odstraňuje záhyby, zápach, vlasy, chlupy i prach z oděvů, a to kdekoli a kdykoli.

Test
Zoubky jako perličky
Číst článek
04. 11. 2023

TEST: Zoubky jako perličky

Návštěva zubaře je pro nás zábava. Povozíme se na křesle a jsme pochválení, jak krásné a zdravé zuby máme.

Test
Kolega Petr Šlejmar testuje vysavač na okna
Číst článek
05. 04. 2023

TEST: Rychlé a také zábavné mytí oken

Když se blížily Velikonoce a jedno z oken stále zdobila adventní kresba sněhuláka od našeho syna, musel jsem přikročit k činu.

Test

AKTUÁLNÍ ČÍSLO ČASOPISU

NPB0324 Předplatné časopisu ↗
Opamuurikka

SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK

Bond in Motion 01 foto Havas Prague TOP 10

Soutěž s Jamesem Bondem
K právě probíhající výstavě Bond in Motion na pražském Výstavišti v Holešovicích, pro vás máme soutěž o tři rodinné vstupenky na tuto unikátní podívanou. Do 1. dubna si na výstavě můžete prohlédnout nejen vozy agenta 007, ale i spoustu dalších “neautomobilových” předmětů. Více o výstavě se dočtete zde: www.bondinmotion.cz OTÁZKA: NAPIŠTE NÁM ALESPOŇ TŘI ZNAČKY VOZŮ, KTERÉ SE KDY VE FILMECH O AGENTOVI 007 OBJEVILY. SVÉ ODPOVĚDI NÁM POŠLETE NA MAIL: REDAKCE@NOVEPROMENYBYDLENI.CZ DO 7.3.2024 TŘI ŠŤASTNÉ VÝHERCE VYLOSUJEME V PÁTEK 8.3.2024

Chci soutěžit →

AKCE A UDÁLOSTI

18.11.2023 - 12.5.2024
Helena Zmatlíková dětem (100 let)

Nejnovější články

DSC05292 1 kopie
Číst článek
23. 02. 2024

V Českém ráji

Štěpánka s manželem Pepou a dvěma malými syny si pořídili dům ve vesnici, ze které Pepa pochází. Chyběl jim velký společenský prostor pro návštěvy, protože Štěpánka má pět sourozenců...

8. řada Bydlet jako
DSC05595 kopie
Číst článek
16. 02. 2024

Bydlet jako kořenářka

Pro Martinu je chalupa v Českém ráji milovaným zázemím pro odpočinek, ale také pro aktivní trávení volného času. S designérkou Maruškou Starou se rozhodly využít bývalý sklad a proměnit ho v bylinkářský ateliér.

8. řada Bydlet jako
Le Bon Brno fullress 1 kopie
Číst článek
15. 02. 2024

Bydlení v továrně

Příběh světlého loftu s velkými industriálními okny, který vznikl v bývalé textilní fabrice, inspiruje a fascinuje zároveň.

Interiéry Bydlení
Duradecor ultramatt 2
Číst článek
15. 02. 2024

Co je trendy v interiérových dveřích? Minimalistický design a šedé odstíny.

Nedílnou součástí kvalitních dveří je nejen atraktivní design, ale měly by mít také další užitečné prvky. Například moderní a odolný povrch.

Interiéry Bydlení
ROWENTA XS75s
Číst článek
29. 01. 2024

Jarní úklid: Čas na novou energii!

Jarní úklid je spojen s novým začátkem a svěží energií. Na několik měsíců zamáváte zimní náladě a vpustíte si domů více optimistických slunečních paprsků. Ty potěší zejména duši, ale oko někdy vyděsí – umí poodhalit víc, než byste si přáli.

Interiéry Bydlení
DSC2107 kopie
Číst článek
23. 01. 2024

Poháry plné lásky

Zabořte lžičky do sladkých krémů, zažehněte oheň citů. Nyní se poháry plní těmi nejsladšími dobrotami a my jsme je naservírovali do porcelánových kalichů a talířků Matěje Polácha.

Poradna Řemeslo
Veba povlečení
Číst článek
22. 01. 2024

VEBA - český textilní výrobce s dlouholetou tradicí

Historie společnosti VEBA navazuje na více než stošedesátiletou tradici průmyslové textilní výroby ve východních Čechách. Dlouholeté zkušenosti, technickou i technologickou vyspělost a „řemeslný um“ promítá do všech svých produktů.

Interiéry Bydlení
Saunování
Číst článek
18. 01. 2024

Péče při saunování

O samotném saunování víme mnohé, ale víte co si vzít sebou? A víte, jaká saunová kosmetika by ve vaší kosmetické taštičce neměla chybět?

Poradna
10 A8697 02 Peter Fabo 1 kopie
Číst článek
10. 01. 2024

Nové vrstvy a detaily

Rekonstrukce prvorepublikového bytu pracuje s tradičním rozvržením místností. K noblesní atmosféře přispívá dialog mezi historií a současnými vloženými barevnými bloky, definujícími jednotlivé pokoje.

Interiéry Bydlení
DSC0920
Číst článek
03. 12. 2023

Ledové království

Spousty světýlek, dekorace i jídlo kořeněné severským folklorem promění vaši vánoční pohodu v zasněženou pohádku.

Recepty