PŘEDPLAŤTE SI NOVÉ PROMĚNY BYDLENÍ!

Objednejte si časopis o domově přímo do svého domova. Právě teď můžete využít skvělou příležitost a ušetřit...

Předplatní formulář

 

Předplatné Nových proměn bydlení můžete dát i jako dárek! Je to jednoduché, přetáhněte si dárkový kupón na plochu a vytiskněte. Dárek s radostí po celý rok? Není nic lepšího!

 

Roční předplatné Objednejte si předplatné jen za 590 Kč / 26,90 € a to nejpozději do 1. 2. 2017 a máte možnost získat krásný dárek - Luxusní potahy na polštáře Sia Home Fashion s nápisy pro dobrou náladu každý den (buď v pohodě, neboj se, zachovej klid). www.diparlux.cz

 

Dvouleté předplatné Objednejte si Nové proměny bydlení na dva roky jen za 1290 Kč / 47,78 € a získejte Elegantní kávovar a unikátní systém tří tlaků! Objem zásobníku na vodu je 1 litr, tlak až 15 barů, váha necelé 4 kg a rozměry: v. 272 mm × š. 154 mm × d. 360 mm, záruka: 36 měsíců. www.tchibo.cz/cafissimo

Tato nabídka platí při objednávce předplatného do 1. února 2017, nebo do vyčerpání zásob. Po uhrazení předplatného do 3. února 2017 dostanete jako své první předplacené číslo již březnové vydání, které vychází 9. února 2017. 

Dárky se týkají pouze ročního a dvouletého předplatného, nikoliv půlročního.

Jak objednat?

Kontakt pro Českou republiku
 
Zákaznická linka pro předplatitele: 800 300 302

mail: postabo.prstc@cpost.cz
objednávky na: www.postabo.cz
korespondenční adresa: Česká pošta s.p., oddělení periodického tisku
Olšanská 38/9, 255 99 Praha 3
 
Kontakt pre Slovenskú republiku
 
Zákaznícka linka pre predplatiteľov: 02-67201931-33
 
mail: predplatne@press.sk
objednávky na: www.press.sk
korespondenčná adresa: MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
P.O.Box 169, 830 00 Bratislava
 
Podmínky soutěží a předplatného Předplatitelé a účastníci soutěží poskytují vydavatelství Deco Media s.r.o. zároveň své osobní údaje (e-mail, telefon, adresu), a tím i souhlas k jejich zpracování a používání za účelem vytvoření databáze čtenářů časopisů a souvisejících internetových stránek vydavatelství Deco Media.s.r.o. Tato databáze může být využita pro vyhlašování a vyhodnocování soutěží, zasílání výher, obchodních sdělení a propagačních materiálů vydavatelství Deco Media s.r.o. nebo jeho obchodních partnerů. V případě, že nesouhlasíte s tím, aby vám písemně, telefonicky nebo elektronickou poštou byla zasílána obchodní sdělení a propagační materiály vydavatelství Deco Media s.r.o. nebo jeho obchodních partnerů, zaškrtněte ve formuláři okénko Nesouhlasím a odešlete toto upozornění na elektronickou adresu info@deco-media.cz, nebo toto oznámení pošlete písemně na adresu Deco Media s.r.o., Lopatecká 4, Praha 4. Společnost Deco Media se zaručuje, že vaše osobní údaje budou zpracovávat pouze zaměstnanci této společnosti nebo jejích smluvních partnerů a nebudou zpřístupněny žádné třetí osobě. V případě porušení povinnosti správce osobních údajů podle zákona 101/2000 Sb. máte právo požadovat od vydavatelství Deco Media s.r.o. vysvětlení a požadovat, aby bylo toto porušení povinnosti napraveno.